Strony związane z hasłem 'szkolenia':

 • Sale konferencyjne Kraków »

  Współczesne obiekty konferencyjne zawsze urządzone są w rzutnik oraz hotspot. Bardzo wielka baza obiektów konferencyjnych. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie umeblowanymi salami konferencyjnymi. Zachęcam Państwa od odwiedzania tego serwisu. Wystarczy że wybierzesz miasto, nasza wyszukiwarka w banalny sposób wykopie ośrodki spełniające Twoje oczekiwania. Fajnym miejscem na skombinowanie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od gwaru miasta. Wiele cudownych miast takich jak Kraków oferuje bardzo fajne miejsca na skombinowanie konferencji.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy - Nauka Jazdy »

  Szkoła Prawa Jazdy ELDRIVE to Centrum Szkolenia Kierowców mieszczące się w centrum miasta Tarnowskie Góry na śląsku. Oferujemy pakiet szkoleń dla kandydatów na kierowców w ramach kursów na prawo jazdy kategorii B. Nasi kursanci otrzymują pakiet materiałów dodatkowych w celu jak najlepszego przygotowania się do egzaminu państwowego. Przyjdź już dziś do naszej Szkoły jazdy i zapoznaj się z pełną ofertą kursów na prawo jazdy.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gry biznesowe »

  Trenerzy.pl to firma doradcza proponująca profesjonalne szkolenia zamknięte przeprowadzane przez wykwalifikowanych szkoleniowców na terenie całego kraju oraz szkolenia otwarte np. szkolenia sprzedaż. Na stronie internetowej pokazujemy harmonogram najbliższych szkoleń otwartych, zachęcamy do zapoznania się z ich programem. Proponujemy też tworzone dla pracowników jednej firmy podyplomowe studia menedżerskie, z tematem dopasowanym do potrzeb organizacji.

  Ponadto możecie Państwo dobrać najlepszą ofertę z ponad 20 banków i dziesiątek instytucji finansowych. Zapraszamy do lektury, a w razie wątpliwości użycia umieszczonego na naszej witrynie formularza kontaktowego albo prosimy o kontakt telefoniczny pod podany numer.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • tipsy »

  Firma "Professionails" jako jedyna w Polsce prowadzi dystrybucję kosmetyków firm Professionails oraz Kitty Nice. Posiadamy szeroki asortyment produktów (tipsy, pilniki, akryle, zestawy akcesoriów do stylizacji, ozdoby na pazurki, pędzelki, żele i inne) które łączą w sobie jakość, elegancję oraz przystępną cenę.
  W trosce o naszych klientów nad naszymi kosmetykami pracuje zespół specjalistów od wizażu, stylizacji i mody. Zachęcamy również do wzięcia udziału w szkoleniach dzięki którym otrzymasz międzynarodowy certyfikat.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Warszawa »

  Każdy dokument, który jest sporządzony nie po polsku i potrzebuje przedstawienia w w organizacji państwowej, wymaga poświadczenia, uskutecznionego przez osobę, mienioną tłumaczem przysięgłym. Owego rodzaju przedsięwzięcie każdy klient zrealizować może w organizacji MIW, zlokalizowanej w Warszawie, w której pracuje tłumacz przysięgły norweskiego, angielskiego czy innego, europejskiego języka. Przedsiębiorstwo MIW otworzyło dwa biura w mieście Warszawa, by ułatwić interesantom dostęp do oferowanych usług tłumaczeniowych. Poza tłumaczeniami przysięgłymi agencja MIW zajmuje się dodatkowo przeprowadzaniem przekładów pisemnych oraz konferencyjnych. Swoje usługi biuro tłumaczeń MIW świadczy dużym korporacjom, planującym przeprowadzić tłumaczenie konferencyjne, a także osobom indywidualnym, które chcą przeprowadzić tłumaczenie certyfikatu odbycia szkolenia czy metryki zgonu. Jednostka współdziała z tłumaczami nieprzysięgłymi oraz przysięgłymi z obszaru całego kraju.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Jedna z najdłużej funkcjonujących w branży szkoleniowej firmy. Vademecum Konferencje i szkolenia działa bez przerwy od roku 1995 kiedy to otworzyła swoją działalność we Wrocławiu. Obecnie firma prowadzi renomowane szkolenia biznesowe na terenie całego kraju szkoląc i doskonaląc umiejętności kierownictwa wszystkich szczebli w największych krajowych korporacjach i stowarzyszeniach gospodarczych. Każdego roku przez szkolenia Vademecum przechodzi 3 tysiące uczestników.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sekocenbud »

  W naszej ofercie posiadamy programy dla budownictwa: programy kosztorysowe (Norma PRO, Norma STANDARD), bazy cenowe (Intercenbud, Sekocenbud) programy CAD oraz wiele innych. Prowadzimy również szkolenia Norma PRO oraz kursy kosztorysowania. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży oprogramowania do kosztorysowania Norma PRO, Norma STANDARD oraz baz cenowych Sekocenbud oraz Intercenbud. Dostarczamy również programy dla innych branż.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia studenckie, zarządzanie, szkolenia EFS »

  Jeśli poszukujesz informacji na temat różnego rodzaju szkoleń biznesowych, ponieważ zaczynasz przygodę z tą tematyką - to koniecznie zajrzyj na nasze forum. Specjalnie wyróżnione kategorie takie jak szkolenia zarządzanie czy szkolenia EFS na pewno pomogą Ci zasięgnąć języka na temat szkoleń o takiej tematyce. Ponadto stworzyliśmy kategorię szkolenia studenckie, skierowaną specjalnie do studentów, którzy poszukują sprawdzonych opinii, aby pójść na szkolenia dostosowane do ich potrzeb.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Prezentacja każdego obiektu zawiera bezcenne informacje, ilość miejsc przy określonym ustawieniu stolików, urządzenie auli, dodatkowe atuty i inne. Rzetelnie zaaranżowana konferencja powinna odbyć się w niebanalnym i zaufanym miejscu. U nas odnajdziesz nie tylko aulę, możesz poznać, które miejsca cieszą się największą popularnością, jakie konferencje odbędą się wkrótce, podzielić się spostrzeżeniami na forum i dowiedzieć się jeszcze dużo więcej. Najciekawsze aule szkoleniowe na Mazowszu, przekonaj się sam. Wygodne, w pełni umeblowane sale na konferencje, szkolenia i zebrania biznesowe w jednym miejscu, wstąp. Każda prezentacja sali na portalu Salekonferencyjne ma zestawienie fotek. Organizujesz wyjazd firmowy w góry, znajdź wspaniałą salę na szkolenie.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy kosztorysowe »

  Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych programów kosztorysowych Norma Standard, Norma PRO. Programy dla kosztorysantów. Szczegółowe opisy programów, cenniki, wymagania sprzętowe Programy kosztorysowe Norma Pro, Norma Standard. Szkolenia dla kosztorysantów. Programy kosztorysowe: Norma PRO, Norma STANDARD, Buduj z Głową - aktualizacja Norma PRO i Norma STD, System Athena, Norma EXPERT, PROGRAMY KOSZTORYSOWE.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Nasza firma oferuje Państwu konsultacje psychoterapeutyczne, pedagogiczne itp. W naszej ofercie znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy e psychoterapia.Wyróżniamy się od konkurentów wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich metod dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skontaktować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kosztorysowania, Norma EXPERT, Norma PRO, Norma STANDARD, Programy do kosztorysowania »

  Programy dla budownictwa: Norma EXPERT, Norma PRO, Norma STANDARD. Programy do kosztorysowania. Kurs kosztorysowania, szkolenia Norma PRO. SEKOCENBUD.Dostarczamy profesjonalne programy do kosztorysowania Norma PRO, Norma STANDARD, bazy cenowe Sekocenbud. Na terenie całej Polski Wrocław, Gdańsk, Warszawa oraz Poznań organizujemy kursy kosztorysowania i szkolenia z obsługi programu Norma PRO.Dostarczamy profesjonalne programy do kosztorysowania Norma PRO, Norma STANDARD, bazy cenowe Sekocenbud. Na terenie całej Polski Wrocław, Gdańsk, Warszawa oraz Poznań organizujemy kursy kosztorysowania i szkolenia z obsługi programu Norma PRO.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO »

  Profesjonalne oprogramowanie dla kosztorysantów: programy kosztorysowe Norma PRO. Wsparcie techniczne, kursy kosztorysowania oraz szkolenia obejmujące obsługę programu Norma PRO od podstaw do zaawansowanych funkcji.NORMA PRO umożliwia tworzenie kosztorysów wariantowych, które przedstawiają alternatywne sposoby wykonania. Szybką analizę i sprawdzanie poprawności kosztorysu oraz nanoszenie poprawek wspomaga rejestrator zmian oraz drzewiasta struktura kosztorysów

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy kosztorysowe, Kursy kosztorysowania »

  Programy dla budownictwa, Programy kosztorysowe Norma PRO, Norma STANDARD, Norma EXPERT, Kursy kosztorysowania, Sekocenbud, Oprogramowanie dla budownictwa, Oprogramowanie dla transportu, Oprogramowanie dla księgowoœci.Zajmujemy się programami do kosztorysowania. W ofercie posiadamy najbardziej popularne wśród kosztorysantów programy kosztorysowe: Norma EXPERT, Norma PRO, Norma STANDARD. W ofercie mamy dodatkowo cenniki do kosztorysowania, szkolenia z obsługi programów Norma, kursy kosztorysowania, systemy do harmonogramowania, aktualizacje, oprogramowanie dla projektantów. Kursy kosztorysowania z obsługą programu Norma PRO organizujemy w różnym miastach: Poznań, Wrocław, Warszawa, Gdańsk. U nas na stronie znajdziesz najbliższe terminy kursów.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prestige ECK - oferta dla firm »

  Pragnąc rozwoju swojej firmy niezbędna jest odpowiednia reklama. Twój dział marketingu potrzebuje jednak nieustającego wsparcia w postaci szkoleń marketingowych, które pozwolą im dostrzec aktualne zmiany zachodzące w tak dynamicznej dziedzinie jaką jest marketing. W siedzibie tej spółki regularnie odbywają się szkolenia dla firm w tym właśnie zakresie. Firmy prześcigają się w tworzeniu nowatorskich kampanii reklamowych. Niestety bez odpowiedniej wiedzy, która naświetla aktualne trendy w marketingu trudno jest przebić się przez gąszcz reklamy. Oferujemy ciekawe szkolenia marketingowe dla firm poruszające najbardziej aktualne problemy i zagadnienia z dziedziny marketingu. Wszystko to w miłej atmosferze przy współpracy z zespołem najlepszych ekspertów z dziedziny marketingu.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Blizejwiedzy to profesjonalne centrum oferujące elearning.
  Nasze bogate doświadczenie w e-learningu połączone ze starannie dobraną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
  Oferujemy następujące szkolenia:
  -Szkolenie Wirtualny Tuning
  -Szkolenia Asertywność
  -Szkolenie Perswazja
  -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
  -Szkolenie zarządzanie czasem
  -Szkolenie budowa wizerunku
  -Szkolenie prezentacje handlowe
  -Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
  -Szkolenia sprzedażowe
  -Szkolenia dla sprzedawców
  Misją portalu wiedza blizej jest także pomoc urzędnikom administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez e-learning.
  Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto na stronie blizejwiedzy.pl. Koszt jest niewielki, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a po powrocie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie.
  Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą umiejętności pracowników na wielu stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia sprzedażowe czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla pracowników zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

  Szkolenia zdalne to także możliwość kontrolowania pracy swoich pracowników w procesie nabywania nowych kompetencji. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.

  szkolenie wirtualny tuning

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paszport do eksportu »

  Pomagamy w uzyskaniu przez naszych Klientów wsparcia finansowego wynoszącego 50 procent na rozwój eksportu, udzielanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)w ramach działania 61 Paszport do Eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (POIG)
  CC - Center oferuje kompletną obsługę w zakresie funduszu Paszport do Eksportu, poczynając od opracowania Planu rozwoju eksportu, Strategii wejścia na rynki zagraniczne, czy też strategii finansowania działalności eksportowej, aż do organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze i targi. Maksymalna kwota dofinansowania w programie Paszport do Eksportu to 210 000 PLN.
  nasze usługi:
  Przygotowanie wniosku do etapu I programu 6.1 Paszport do Eksportu
  Wykonanie usług doradczych w zakresie wykonania Planu Rozwoju Eksportu (PRE)
  Przygotowanie wniosku do etapu II programu 6.1 Paszport do Eksportu
  Nadzór nad wdrożeniem Planu Rozwoju Eksportu
  Usługi doradcze w ramach rozwoju eksportu:

  W zakresie wdrożenia Planu Rozwoju Eksportu (PRE)
  Badania rynków zagranicznych
  Opracowanie Strategii wejścia na rynki zagraniczne
  Opracowanie Strategii finansowania działalności eksportowej
  Doradztwo w zakresie opracowania koncepcji wizerunku przedsiębiorcy na wybranych rynkach docelowych
  Wyszukiwanie partnerów na rynkach zagranicznych
  Organizacja wyjazdów na targi
  Organizacja i udział w misjach gospodarczych za granicą

  W ramacha naszej działalności doradczej pomogliśmy ponad 200 klientow w realizacji projektu 6.1. Paszport do Eksportu z następującyh województw:
  -Dolnośląskie
  -KujawskoPomorskie
  -Lubuskie
  -Lubelskie
  -Łódzkie
  -Małopolskie
  -Mazowieckie
  -Opolskie
  -Podkarpackie
  -Pomorskie
  -Śląskie
  -Świętorzyskie
  -WarmińskoMazurskie
  -Wielkopolskie
  -ZachodnioPomorskie
  http://www.cc-center.pl/index.php/projekty-unijne

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Dzisiejszy rynek pracy potrzebuje stałego edukowania ze strony pracowników. Jeżeli zależy Ci na doskonałym standardzie kursu wybierz jedno z najlepszych szkoleń zawartych w portalu. Wiele obiektów poza organizacją kursów pochwalić się może również obszernym zapleczem gastronomicznym. Duża oraz najaktualniejsza baza kursów w Polsce. W Polsce jest dużo rewelacyjnych miasta na organizacje kilkudniowego szkolenia.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kosztorysowania (podstawy) + Szkolenie Norma PRO »

  Kurs kosztorysowania (podstawy) + Szkolenie Norma PRO Szkolenia FIDIC, Kursy kosztorysowania. Cennik i opis KURS KOSZTORYSOWANIA (PODSTAWY) + SZKOLENIE NORMA PRO. Dostarczamy najlepsze programy dla budownictwa.Organizujemy kursy kosztorysowania oraz szkolenia Norma PRO. Lokalizacje kursów: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk. Podczas szkolenia z obsługi programu uczestnicy ćwiczą każdą część szkolenia na notebookach co pozwala utrwalić zdobytą wiedzę.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »