Strony związane z hasłem 'marketing':

 • Projektowanie stron - Avangardo »

  Avangardo to szczecińska agencja interaktywna. Jeżeli doceniają Państwo jakość i elastyczne podejście - nasza oferta będzie dla Państwa odpowiednia. Klientom oferujemy projektowanie stron www, Panele do administracji, marketing internetowy oraz kampanie linków sponsorowanych.
  Naszym głównym terenem funkcjonowania jest Szczecin, ale z sukcesami realizujemy strony internetowe dla klientów z całej Polski - odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapraszamy na naszą firmową stronę gdzie znajdą Państwo pełne dane kontqaktowe oraz nasze dotychczasowe realizacje. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Wrocław »

  Marketing Point to agencja marketingowa, która w swojej ofercie posiada usługę pod tytułem outsourcing marketingowy. Działanie to polega na wynajęciu przez klienta zewnętrznej agencji w celu świadczenia prac zwykle wykonywanych przez dział marketingu klienta.Poza tym o Marketing Point można powiedzieć, że jest to firma marketingowo-reklamowa, która zajmuje się wspomaganiem przedsięwzięć biznesowych w zakresie projektów marketingowych i reklamowych. Proponowane usługi zawierają rozległy zakres działań – od programów marketingowych poprzez projekty promocyjne, aż po elementy czysto wizualne i wizerunkowe typu kreacja, projektowanie graficzne, gadżety reklamowe np. odlewy z brązu, identyfikacja wizualna firm, czy po prostu pisanie tekstów.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Call center »

  Projektujemy i wdrażamy rozwiązania informatyczne wszędzie tam, gdzie gotowe rozwiązania nie spełniają nadziei kontrahentów. Zajmujemy się także integracją naszych rozwiązań z istniejącymi systemami.
  Od roku 2006 rozwijamy własny produkt informatyczny: TM System. Jest to rozwiązanie przeznaczone do obsługi call center, które wdrażamy w średnich i małych firmach.
  Struktura Media Port została oparta o kontrolowanie zespołami powoływanymi do realizacji różnorodnych projektów z wielu dyscyplin wiedzy. Nasi programiści i webdesignerzy posiadają długoletnie doświadczenie na rynku. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron »

  Katalog stron Kulk.pl stwarza możliwości zaistnienia w sieci firmom i serwisom internetowym, zwiększając ich konkurencyjność. Obecnie, jako jeden z najpopularniejszych katalogów WWW, często odwiedzany przez Internautów, jest motorem napędowym dla pozyskiwania gości i potencjalnych klientów. Oprócz generowania ruchu z katalogu, możliwe jest, że dodanie wpisu do katalogu Kulk.pl podniesie pozycję Państwa stron w wyszukiwarkach internetowych, typu Google, Yahoo, czy Bling.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron »

  Katalogi stron odgrywają sporą rolę w etapie promowania nowej witryny w sieci. Swoją drogą nie tylko nowe serwisy potrzebują stałego rekomendowania nowym użytkownikom. Jeśli właścicielom zależy na jak największym zainteresowaniu ich portalem, to muszą korzystać z wszelkich osiągalnych metod reklamy. Jedną z nich są właśnie katalogi stron. Wzorem dobrego katalogu jest nasz spis. Dzieki niemu już wielu webmasterów z powodzeniem pozycjonuje swoje witryny. Przed dodaniem wpisu zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie »

  Myślisz o zajęciu wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych a także efektywnej i niekosztownej formie promocji? Z naszą firmą twoje przedsiębiorstwo zdobędzie niezawodny sukces, a ty nareszcie zaczniesz zarabiać duże pieniądze. Dzięki stałemu grupie najlepszych współpracowników, ogromnej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i efektywnymj narzędziom zapewniamy klientom efektywną i stabilną obecność w wyszukiwarkach. Już teraz poznaj z naszą propozycją. Dla nas pozycjonowanie nie ma tajemnic.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron »

  Zapotrzebowanie na usługi reklamowe w internecie każdego miesiąca rośnie w zastraszającym tempie. Wszystko to za sprawą rozwoju sieci przejawiającej się stale tworzonymi się nowymi stronami. Każdy serwis internetowy, żeby zdobyć klientów musi być skutecznie promowany. Obecnie nie wystarczą już działania hobbistyczne. Do dotarcia do odpowiedniej liczby odbiorców konieczne są profesjonalne procedury. Nie oznacza to jednak, że pewnych rzeczy nie można wykonać we własnym zakresie. Na rynku istnieją różne narzędzia pozwalające wystarczającą promocję drobnych witryn. Przykładem tego są katalogi stron. Szczególnym oddziaływaniem wykazują się ambitne katalogi, takie jak prezentowany tutaj nasz. Każdy kto skorzysta i za naszym pośrednictwem przedstawi innym swoją stronę może liczyć na pozytywne rezultaty. Zachęcamy do skorzystania z udostępnionego przez nas narzędzia.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prestige ECK - oferta dla firm »

  Pragnąc rozwoju swojej firmy niezbędna jest odpowiednia reklama. Twój dział marketingu potrzebuje jednak nieustającego wsparcia w postaci szkoleń marketingowych, które pozwolą im dostrzec aktualne zmiany zachodzące w tak dynamicznej dziedzinie jaką jest marketing. W siedzibie tej spółki regularnie odbywają się szkolenia dla firm w tym właśnie zakresie. Firmy prześcigają się w tworzeniu nowatorskich kampanii reklamowych. Niestety bez odpowiedniej wiedzy, która naświetla aktualne trendy w marketingu trudno jest przebić się przez gąszcz reklamy. Oferujemy ciekawe szkolenia marketingowe dla firm poruszające najbardziej aktualne problemy i zagadnienia z dziedziny marketingu. Wszystko to w miłej atmosferze przy współpracy z zespołem najlepszych ekspertów z dziedziny marketingu.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »