Podkategoria: Części zamienne

 • Regeneracja i tylna belka »

  Regeneracja tylnej osi polega na wymianie uszkodzonych elementów na nowe, orygionalne części zamienne. Dzięki temu można przejechać 100tys. km. Jednak nie wszystkie warsztaty robią to dobrze. Regeneracja belek toi nie jest rposta sprawa. Warsztat musi być wyposażony w odpowiedni, specjalistyczny sprzęt co jest rzadkością iw zasadzie jest zaledwie kilka warsztatów w Polsce, które robią to dobrze. Najbardziej znanym jest zakłąd tylnej belki Antałęx, który do tej pory naprawił ich najwięcej, więc mają największe doświadzcenie w naprawach belek.

  Od blisko 10 lat zajmujemy się regeneracją tylnych belek skrętnych następujących samochodów: Peugeot: 106, 205, 206, 306, 309, 405, PARTNER ; Citroen: AX, SAXO, ZX, XSARA, BERLINGO, XSARA PICASSO ; Renault: Kangoo, Megane, Laguna, Scenic, Clio, 19.

  Tak wąska branża doprowadziła do perfekcyjnej organizacji systemu pracy, dzięki czemu regeneracja nie trwa dłużej niż 1,5h (od przyjazdu auta do wyjazdu). Krótszy czas pracy to również mniejsze koszta końcowe dla klienta. Dlatego możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Tylna belka to nasza specjalizacja.

  Posiadamy rozbudowany park maszynowy ze specjalistycznym oprzyrządowaniem. W odróżnieniu do wielu warsztatów my nie używamy ciężkich młotków do naprawy. My robimy to profesjonalnie z dbałością o jakość. Zajmujemy się tylko regeneracją tylnych belek.

  Antałex jest firmą, której wąską dziedziną jest regeneracja tylnej belki skrętnej w samochodach Peugeot, Citroen oraz Renault.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filtry powietrza, filtry paliwa, filtry oleju i kabinowe »

  Internetowy sklep Autoczesci.Biz z samochodowymi częściami zamiennymi oferuje najszerszy asortyment pojedynczych motoryzacyjnych filtrów samochodowych oraz kompletnych ich zestawów do dowolnego wybranego rodzaju pojazdu lub prawie każdej marki. Proponowane zestawy filtrów samochodowych są elastyczne, z możliwością wyboru, więc można zmieniać w ramach jednego zestawu filtry różnych marek. Np.
  filtr paliwa KNECHT,
  filtr powietrza FILTRON,
  filtr oleju MANN,
  filtr kabinowy PURFLUX.
  Zaawansowane wyszukiwanie filtrów w ofercie sklepu nie da Ci się zgubić w bogatej liście propozycji. Wystarczy podać markę swojego samochodu, jego model, wersję, moc silnika i rocznik - system pokaże tylko filtry przeznaczone do zdefiniowanego pojazdu. Prócz filtrowania oferty części, zaawansowana wyszukiwarka pozwoli znaleźć odpowiednie części zamienne zgodnie z podanymi numerami danej części czy też numeru OE. Katalog jest na bieżąco uaktualniany o ofertę filtrów samochodowych różnych marek. Dokładnie i starannie opisane filtry oraz ich zamienniki pozwolą bezproblemowo wybrać pasujące filtry motoryzacyjne do odpowiedniego samochodu. Najbogatszy wybór filtrów paliwa, filtrów oleju, filtrów powietrza i przeciwpyłkowych filtrów kabiny mniej i bardziej znanych marek. Oferta została zróżnicowana między innymi pod względem popularności, renomy i cen.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Części zamienne

(2)

Części zamienne - nowa strona:

Adres: