Kategoria: Flora i fauna

Zwierzęta, przyroda...Czy ktoś może sobie wyobrazić bez nich życie ?

Flora i fauna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Serwis o psach »

  Popularny wśród Miłośników Psów Serwis o psach. Artykuły pozwalające zapoznać się z wychowaniem szczeniąt, zadbaniem o ich rozwój i zdrowie. Informacje o popularnych schorzeniach, aktualny kalendarz wystaw psów rasowych. Użytkownicy mają duże możliwości wpływu na publikowane treści. Każdy może publikować własne artykuły, dodawać komentarze, czy posty na forum. Szukający dla siebie psa znajdą ty dokładnie opisane psy rasowe i funkcje ułatwiające wybór rasy. Codziennie są dodawane również ogłoszenia prosto z czołowych hodowli psów rasowych. Po zalogowaniu istnieje możliwość przeglądania ogłoszeń bezpośrednio z mapy.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody - ZWP Architektura Krajobrazu »

  Pracownia architektury krajobrazu ZWPAK, Warszawa - nieszablonowe projekty, ogrody, projektowanie ogrodów, publiczne tereny zieleni miejskiej, ogrody wodne, ogrody nowoczesne, ogrody zabytkowe. Warszawa, cała Polska. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem zieleni dla ogrodów przydomowych i terenów zieleni publicznej. Wykonujemy projekty nawierzchni, szaty roślinnej oraz elementów małej architektury. Nasi klienci aktywnie uczestniczą w procesie projektowania swojego ogrodu i mają możliwość decydowania o jego ostatecznym kształcie na każdym etapie. Proponujemy zawsze kilka koncepcji wstępnych ogrodu do wyboru, uszczegóławiamy ją do projektu koncepcyjnego, a następnie wykonawczego i rysunków technicznych. Nasze ceny są konkurencyjne. W celu dokładnego określenia ceny projektu i ewentualnego wykonania proponujemy niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie w terenie. W skład otrzymanego przez Państwa projektu wchodzą: -inwentaryzacja i gospodarka zieleni istniejącej-koncepcja ogrodu (rzut w skali 1:100, 2 przekroje terenowe w technice kolorowej, wizualizacje fragmentów ogrodu)-projekt wykonawczy szaty roślinnej (plan nasadzeń, schemat przygotowania podłoża, schemat wykończenia powierzchni pod nasadzeniami, rysunki szczegółowe, specyfikacja techniczna, harmonogram prac pielęgnacyjnych i szczegółowe zalecenia pielęgnacyjne, wyliczenia zapotrzebowania na materiały)-projekt wykonawczy nawierzchni (szczegółowy projekt nawierzchni z wymiarowaniem i zastosowanymi rodzajami obrzeży, przekroje przez nawierzchnie, przekroje przez połączenia nawierzchni z trawnikiem i roślinami, wyliczenie zapotrzebowania na materiały)-projekt wykonawczy elementów małej architektury (plan rozmieszczenia elementów małej architektury, rysunki techniczne, wyliczenia zapotrzebowania na materiały, karty katalogowe)Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep zoologiczny »

  Sklep zoologiczny karmapremium.pl oferuje w sprzedaży doskonałej jakości karmę dla psów i kotów finlandzkiej marki Frank’s Pro Gold, oraz szampony, witaminy, zabawki dla kota jak też różne przyrządy takie jak szelki, miseczki do picia, obroże, kuwety. Nasza karma zawiera prawdziwe mięso z kurczaka, jagnięciny i indyka, dlatego mają Państwo spokojną pewność, że Wasz piesek czy kotek dostaje wszelkie wymagane do pełnego rozwoju składniki diety.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Flora i fauna

(2)

Flora i fauna - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: