Podkategoria: Ebooki

 • Praca maturalna »

  Prezentacje maturalne - Nie wiesz gdzie wypatrywać firm opracowujących subiektywne wzory prac maturalnych, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę: prace maturalne a już w kilka sekund wyświetli Ci się poważna liczba linków. Wprawdzie linki te musisz wybierać spokojnie, nie bacząc na zapowiedzi portalowe, lecz specjalistyczne strony, poświęcone wyłącznie dla firm. Najczęściej są to pierwsze pozycje w wyszukiwarkach, wkraczając na daną stronę możesz odszukać kontakt imajlowy, ewentualnie znaleźć go za pomocą blankietu. Odkryjesz tam wszelkie prace maturalne pisane przez dana firmę w uprzednich latach, i jednocześnie propozycję osobną przystosowaną do twoich zainteresowań wymagań i żądań. prezentacje maturalne wywodzące z minionych lat zwyczajowo wysyłane są natychmiast po zapłaceniu ceny, co daje Ci więcej czasu na obejrzenie i nauczenie przed egzaminem.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Blizejwiedzy to profesjonalne centrum oferujące elearning.
  Nasze bogate doświadczenie w e-learningu połączone ze starannie dobraną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
  Oferujemy następujące szkolenia:
  -Szkolenie Wirtualny Tuning
  -Szkolenia Asertywność
  -Szkolenie Perswazja
  -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
  -Szkolenie zarządzanie czasem
  -Szkolenie budowa wizerunku
  -Szkolenie prezentacje handlowe
  -Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
  -Szkolenia sprzedażowe
  -Szkolenia dla sprzedawców
  Misją portalu wiedza blizej jest także pomoc urzędnikom administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez e-learning.
  Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto na stronie blizejwiedzy.pl. Koszt jest niewielki, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a po powrocie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie.
  Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą umiejętności pracowników na wielu stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia sprzedażowe czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla pracowników zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

  Szkolenia zdalne to także możliwość kontrolowania pracy swoich pracowników w procesie nabywania nowych kompetencji. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.

  szkolenie wirtualny tuning

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki

(2)

Ebooki - nowa strona:

Adres: