Kategoria: Edukacja i nauka

Edukcja jest niezwykle ważna w życiu każdego człowieka. Dlatego też postaraliśmy się zgromadzić w jednym miejscu najbardziej wartościowe strony, które traktują właśnie o nauce.

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Prestige ECK - oferta dla firm »

  Pragnąc rozwoju swojej firmy niezbędna jest odpowiednia reklama. Twój dział marketingu potrzebuje jednak nieustającego wsparcia w postaci szkoleń marketingowych, które pozwolą im dostrzec aktualne zmiany zachodzące w tak dynamicznej dziedzinie jaką jest marketing. W siedzibie tej spółki regularnie odbywają się szkolenia dla firm w tym właśnie zakresie. Firmy prześcigają się w tworzeniu nowatorskich kampanii reklamowych. Niestety bez odpowiedniej wiedzy, która naświetla aktualne trendy w marketingu trudno jest przebić się przez gąszcz reklamy. Oferujemy ciekawe szkolenia marketingowe dla firm poruszające najbardziej aktualne problemy i zagadnienia z dziedziny marketingu. Wszystko to w miłej atmosferze przy współpracy z zespołem najlepszych ekspertów z dziedziny marketingu.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Blizejwiedzy to profesjonalne centrum oferujące elearning.
  Nasze bogate doświadczenie w e-learningu połączone ze starannie dobraną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
  Oferujemy następujące szkolenia:
  -Szkolenie Wirtualny Tuning
  -Szkolenia Asertywność
  -Szkolenie Perswazja
  -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
  -Szkolenie zarządzanie czasem
  -Szkolenie budowa wizerunku
  -Szkolenie prezentacje handlowe
  -Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
  -Szkolenia sprzedażowe
  -Szkolenia dla sprzedawców
  Misją portalu wiedza blizej jest także pomoc urzędnikom administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez e-learning.
  Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto na stronie blizejwiedzy.pl. Koszt jest niewielki, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a po powrocie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie.
  Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą umiejętności pracowników na wielu stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia sprzedażowe czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla pracowników zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

  Szkolenia zdalne to także możliwość kontrolowania pracy swoich pracowników w procesie nabywania nowych kompetencji. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.

  szkolenie wirtualny tuning

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac po angielsku »

  Serwis kieruje swoją ofertę dla osób studiujących filologię angielską lub kierunki pokrewne, gdzie wymagane jest pisanie prac w języku angielskim. W dzisiejszych czasach studenci maja często wiele spraw na głowie, gdyż oprócz rozwijania wiedzy i kwalifikacji zachodzi również konieczność rozwoju zawodowego. Dlatego pisanie prac po angielsku może często stanowić barierę nie do przejścia. Niniejszy serwis oferuje zatem sporządzanie w pełni autorskich wzorów prac licencjackich, magisterskich oraz rożnego rodzaju dłuższych prac zaliczeniowych. Prace pisane są wyłącznie w języku angielski. Jest to jednym z czynników powodującym, że każda praca odznacza się bardzo wysokim poziomem językowym jak i merytorycznym. Co więcej, każda praca opatrzona wieloma przypisami, co świadczy również o dogłębnej znajomości dziedziny czy tematu. Współpracując z serwisem klient może zdecydować się na sporządzenie poszczególnych elementów pracy jak i opracowanie całkowitej pracy wzorcowej na bazie której każdy student może bez problemu pracować nad stworzeniem własnej, wysokiej jakości pracy. Świadczone usługi obejmują swoim zakresem tematy filologii angielskiej takie jak metodyka nauczania języków obcych, różne działy lingwistyki a także specjalność tłumaczeniową. Niewątpliwie cechą wyróżniającą ofertę niniejszego serwisu jest wieloletnie doświadczenie, a co za tym idzie wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do naszego serwisu w celu zaznajomienia się ze szczegółami oferty oraz przebiegu współpracy.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • KlockiLegenda - sklep i komis klocków Lego »

  Wymarzone miejsce dla każdego, kto uwielbia przygodę z klockami Lego.
  Komis KlockiLegenda prowadzi non-stop skup używanyh klocków Lego, oraz klocków na kg.
  Poznaj KlockiLegenda:
  1. Używane zestawy LEGO: 4 Juniors, Adventures, Agents, Alpha Team, Arctic, Atlantis, Aqua Sharks, Aquazone, Ben 10, Bionicle, Blacktron, Exo-Force, Exploriens, Fabuland, Galidor, Harry Potter, Hero Factory, Insectoids, Inventor, Island, Xtreme, Książki, Life on Mars, Lodowa Planeta, Mars Mission, Miasto, Model Team, M-Tron, Ninja, Nurkowie, Orient Expedition, Paradisa, Piraci, Pociągi-Train, Power Miners, Racers, Res Q, Rock Raiders, Slizer, Space, Space Police, Sports, Spyrius, Star Wars, Statki – Ships, Studios, Święta, Technic, TimeCruisers, Western, Ufo, Zamki
  2. Używane części LEGO
  3. Używane części DUPLO
  4. Używane zestawy DUPLO

  Dzięki temu znajdziesz w nim unikalne w skali światowej zestawy Lego.

  Pamiętaj, że zawsze w KlockiLegenda możesz liczyć na atrakcyjne ceny.

  Klocki LEGO – Baw się razem z NAMI!
  Pamiętaj nasze hasło: KLOCKI LEGO DLA KAŻDEGO!

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca maturalna »

  Prezentacje maturalne - Nie wiesz gdzie wypatrywać firm opracowujących subiektywne wzory prac maturalnych, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę: prace maturalne a już w kilka sekund wyświetli Ci się poważna liczba linków. Wprawdzie linki te musisz wybierać spokojnie, nie bacząc na zapowiedzi portalowe, lecz specjalistyczne strony, poświęcone wyłącznie dla firm. Najczęściej są to pierwsze pozycje w wyszukiwarkach, wkraczając na daną stronę możesz odszukać kontakt imajlowy, ewentualnie znaleźć go za pomocą blankietu. Odkryjesz tam wszelkie prace maturalne pisane przez dana firmę w uprzednich latach, i jednocześnie propozycję osobną przystosowaną do twoich zainteresowań wymagań i żądań. prezentacje maturalne wywodzące z minionych lat zwyczajowo wysyłane są natychmiast po zapłaceniu ceny, co daje Ci więcej czasu na obejrzenie i nauczenie przed egzaminem.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Twojej wyjątkowości nie świadczy ilość skończonych szkół wyższych, lecz specjalizacja w jednej dziedzinie. Nastał moment, ażeby wyłonić odpowiednią dla Ciebie uczelnię. Zdarza się, że szkoły niepaństwowe mają więcej zajęć praktycznych i wychowują pierwszorzędnych zawodowców. Znajomość języków obcych przyda się w niemal każdej pracy. Zapraszamy na portal, gdzie znajdziesz spis szkół wyższych z całego państwa. Uczelnia to nie budowla, to kumple, miejsce i nastrój.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencycyjne Wrocław »

  Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Ogromnie duża infrastruktura obiektów konferencyjnych. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie zaopatrzonymi salami konferencyjnymi. Dzisiejsze obiekty konferencyjne zawsze urządzone są w rzutnik i flipchart. Najogromniejszy portal konferencyjny w Polsce. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie umeblowanymi salami konferencyjnymi.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Dzisiejszy rynek pracy potrzebuje stałego edukowania ze strony pracowników. Jeżeli zależy Ci na doskonałym standardzie kursu wybierz jedno z najlepszych szkoleń zawartych w portalu. Wiele obiektów poza organizacją kursów pochwalić się może również obszernym zapleczem gastronomicznym. Duża oraz najaktualniejsza baza kursów w Polsce. W Polsce jest dużo rewelacyjnych miasta na organizacje kilkudniowego szkolenia.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego »

  Znalezienie pracy, która da pełne zadowolenie nie będzie prostym tematem. Przeglądając oferty od różnych pracodawców, można trafić na takie oczekiwania, o jakich nawet byśmy nie pomyśleli. Jednym z nich będzie biegła znajomość co najmniej jednego obcego języka. W dzisiejszych czasach będzie to warunek konieczny, dlatego nauka języka angielskiego staje się wymagana. Tym językiem bowiem posługuje się największa liczba ludzi z całego świata, dlatego też przeważnie należy go umieć w stopniu komunikatywnym. Oczywiście jest to niezbędne minimum, gdyż zazwyczaj umiejętność ta będzie musiała być na jak najwyższym poziomie, by móc swobodnie dogadać się z obcojęzycznymi kontrahentami czy współpracownikami. Z reguły nauka języka angielskiego przebiegać może w różny sposób. Część osób decyduje się na tradycyjny sposób, a więc chodzenie na lekcje do językowych szkół lub branie korepetycji. Osoby, które nie będą mieć wolnego czasu na tego typu zajęcia, będą stawiać na możliwości, które daje im indywidualna nauka języka angielskiego w domu. Do takiego nauczania jednak potrzeba wielkiej wytrwałości. Bowiem trzeba zasiadać do nauki regularnie i systematycznie, bo tylko wtedy przyniesie to korzyści

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gry biznesowe »

  Trenerzy.pl to firma doradcza proponująca profesjonalne szkolenia zamknięte przeprowadzane przez wykwalifikowanych szkoleniowców na terenie całego kraju oraz szkolenia otwarte np. szkolenia sprzedaż. Na stronie internetowej pokazujemy harmonogram najbliższych szkoleń otwartych, zachęcamy do zapoznania się z ich programem. Proponujemy też tworzone dla pracowników jednej firmy podyplomowe studia menedżerskie, z tematem dopasowanym do potrzeb organizacji.

  Ponadto możecie Państwo dobrać najlepszą ofertę z ponad 20 banków i dziesiątek instytucji finansowych. Zapraszamy do lektury, a w razie wątpliwości użycia umieszczonego na naszej witrynie formularza kontaktowego albo prosimy o kontakt telefoniczny pod podany numer.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

(2)

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: