Podkategoria: Kuchnia

 • Oczyszczanie wody pitnej »

  Oferujemy uzdatnianie wody dla instytucji, przemysłu a także indywidualnych odbiorców. Poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii, takich jak: odwrócona osmoza, odżelazianie, zmiękczanie, demineralizacja, stosowanych przez światowych liderów, działających w tej dziedzinie, dostarczamy klientom produkty wysokiej jakości i o różnorodnym zastosowaniu. Filtrację węglem aktywnym stosuje się do poprawy jakości wody do picia, głównie smaku i barwy. Specjalnie preparowany węgiel aktywny zatrzymuje rozpuszczone w wodzie substancje organiczne oraz chlor, i jego pochodne, fenole oraz inne substancje wpływające na smak, zapach i barwę wody.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody pitnej »

  Jednym ze skutecznych metod chronienia się przed chlorem i innymi niebezpiecznymi związkami są filtry do wody w szczególności filtry odwróconej osmozy. Filtry odwróconej osmozy mają wielkość porów zbliżoną do pojedynczej cząsteczki wody. Filtry RO choć są nieraz podobne do siebie z wyglądu, potrafią istotnie różnić się jakością, czyli dokładnością filtracji i trwałością. Jakość filtrowania w dużym stopniu zależy od złożoności technologicznej podzespołów jakie zostały w filtrach zastosowane. W swojej ofercie posiadamy zarówno gotowe filtry do wody, jak i systemy przygotowywane pod specjalne wymagania Klienta. Projektujemy stacje uzdatniania na każdą wymaganą wydajność.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sypialnie »

  Wszechstronne wyposażenie alkowy w meble. Konarmeble, to meble zrealizowane z litego drewna. Każdy mebel jest nieszablonowy z uwagi na ręczne wykonanie i indywidualne podejście do najmniejszego szczegółu. Elementy korpusu szafek, komód mogą być wykonane z płyty laminowanej. Łóżko posiada charakterystyczny i nieszablonowy wygląd. Produkcja mebli przystosowanych do Państwa sypialni. Stylizowane łóżko z prawdziwego dębowego drewna, eleganckie szafy i komody. Państwa alkierz warta jest najlepszych form. Ręcznie wykonane posłanie z użytecznym materacem. Stelaż łoża wykonany jest z sosnowych desek, które gwarantują odpowiednią elastyczność. Przy całościowym zleceniu na wykonanie pełnego wystroju wnętrz projekt robiony jest za darmo.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne Warszawa »

  Rodzinna firma meblarska istniejąca na rynku ponad 20 lat. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonaniu mebli kuchennych na wymiar. Posiadamy seroki wybór materiałów. Proponujemy nowoczesne rozwiązania i wyjątkowe dodatki. Jesteśmy ukierunkowani na klienta, każdy projekt jest idnywidualnie przygotowywany przez jednego projektanta. Pełne profesjonalne doradztwo na etapie projektowania, realizacji i montażu. Działamy na terenie woj. Mazowieckiego.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kuchnia

(2)

Kuchnia - nowa strona:

Adres: