Podkategoria: Bankowość

 • Kredyt przez internet »

  Portal o rodzimych bankach tradycyjnych i internetowych, zawierający oferty dla osób fizycznych i firm. Jeżeli jesteś singlem, chcesz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny lub zawarłeś niedawno związek małżeński i szukasz atrakcyjnego kredytu na wymarzone 4 konty, to niniejsza strona wydaje się być bardzo idealnym rozwiązaniem. Efektywnie, szybko i bez wychodzenia z domu porównasz najnowsze oferty, co w głównej mierze jest atutem niniejszej strony, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator finansowy »

  Prawidłowa decyzja w wyborze kredytu mieszkaniowego nie jest możliwa bez wcześniejszego zapoznania się z ofertami z placówek bankowych, nie jest możliwy. Instytucje finansowe obniżają wymagania co do klientów, posługują się różnymi sztuczkami polegającymi na otwarciu rachunku bieżącego na okreslony czas i w ten sposób bardziej wiążą ze sobą zwykłego Kowalskiego. niniejszy serwis umożliwia zestawienie ofert z uwzględnieniem promocji lub bez. Zawiera kalkulator kredytowy, opinie kredytobiorców oraz wylicza koszty związane z przyznaniem finansowania.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny jako jedyna właściwa droga do osiągnięcia swojego celu »

  Wszystko jest coraz droższe, a pieniędzy nie przybywa. Wiele ludzi nie ma nawet odrobiny nadziei na to, że ich sytuacja się kiedykolwiek zmieni i będą mogli pozwolić sobie na coś więcej niż tylko bieżące sprawy i wydatki oraz jakiś niepotrzebny zakup od czasu do czasu. Gdzie tu marzyć o dużym domu, małym ogródku i psie w zagrodzie broniącym dostępu do mieszkania? Jedynym wyjściem z tego wydaje się kredyt hipoteczny. Codziennie pojawiają się nowe oferty, które naprawdę warto wziąć pod uwagę, jeśli chce się spełnić swoje marzenia. Nikt nie może zabronić nam kupna własnego mieszkania, a tani kredyt hipoteczny to bardzo dobry sposób i chyba najtańszy sposób. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że dużo lepsze od zawierania umowy z bankiem jest oszczędzanie pieniędzy. Pewnie tak jest, jednak sęk w tym, że żeby móc zaoszczędzić trochę grosza potrzebna jest dobra praca, która dawałaby możliwość odkładania co jakiś czas większego kapitału.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferty banków »

  Zajmujemy się pośrednictwem finansowym, a głównym przedmiotem naszej działalności są kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości - apartamentów. W ofercie posiadamy 25 instytucji oferujących kredyty w PLN, EUR, CHF. Ułatwiamy naszym klientom samodzielne badanie zdolności finansowej za pomocą darmowych narzędzi oraz bezproblemowe i błyskawiczne składanie formularzy kontaktowych o kredyt: mieszkaniowy, budowę domu. hipoteczny konsolidacyjny. W ofercie mamy specjalną ofertę dla VIP oraz dla osób posiadających rachunek w danym banku. Oferty hipoteczne pochodzą wyłącznie z banków, bez parabankowych instytucji finansowych, co gwarantuje przejrzyste procedury przyznawania kredytu. W przypadku pomocą służą certyfikowani specjaliści kredytowi.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bankowość

(2)

Bankowość - nowa strona:

Adres: