Podkategoria: Aranżacja wnętrz

 • krzesła i fotele biurowe »

  Krzesła biurowe są ważnym elementem do utrzymania prawidłowej sylwetki podczas pracy w instytucji. Krzesło powinno być właściwie dobrane pod względem rozmiaru i kształtu, a także funkcji jakie posiada i jakie są nam konieczne. Przy wyborze krzesła do pracy szczególną uwagę powinniśmy zwracać na mechanizm – czyli „serce” każdego krzesła, który warunkuje czas jaki powinniśmy poświęcić na siedzenie i oczywiście na pracę na nim. Firma MEBLO.net oferuje krzesła z różnymi mechanizmami, które zapewnią komfort i ergonomię pracy w zależności od czasu jaki przesiadujemy w biurze.
  Obszerna gama produktów umożliwia wybór krzesła najbardziej odpowiedniego do budowy ciała użytkownika. Ktoś o masywnej sylwetce i niemałym wzroście potrzebuje krzesła z obszernym siedziskiem i wysokim oparciem. Krzesła z niedużymi siedziskami, niskimi oparciami i wąską przestrzenią pomiędzy podłokietnikami są wskazane dla szczupłych i niższych osób. Drodzy Państwo – nasze fotele gwarantują komfortowe warunki do uwalniania pasji twórczych. Obszerne siedziska, w których możesz się zanurzyć, miękkie tapicerki i supernowoczesne linie, sprawiają, że każde spotkanie będzie owocne. Krzesła i fotele, które przedstawimy w e-sklepie powstały we współpracy z najlepszymi projektantami, którym udało się stworzyć idealne rozwiązania spajające piękno, ergonomię i dostępność. Rezultaty ich pracy sprawiły, że produkty, które prezentujemy zwracają uwagę ultranowoczesnym wzornictwem, dopracowaniem elementów i odważnymi połączeniami materiałów. Innowacyjne linie wielofunkcyjnych krzeseł konferencyjnych powodują, że urządzanie biura będzie świetną zabawą. Mnogie kombinacje wykończeń i zastosowań rozbudzą chęć skonstruowania odpowiednio funkcjonalnego i spójnego wnętrza.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble pokojowe »

  Dobrze wyposażony dom jest podstawą naszego bezstresowego i komfortowego życia. Wiadomo, że jest niezwykle duża liczba wyrobów, które potrzebujesz do swego lokum. Jednakże to meble salonowe są tymi, na które zwraca się szczególną uwagę. To dlatego, iż przede wszystkim muszą pasować w odpowiedni sposób do wyposażenia całego lokum . A po drugie meble codzienne są połączeniem mebli użytkowych z tymi, które mają służyć jako meble ozdobne i takie, z którymi będziemy czuć się jak najlepiej. Wybór odpowiednich skutkuje znacznie pozytywniejszym myśleniem w danym pokoju i uczuciem relaksu. Wybierz mądrze meble pokojowe, a nie pożałujesz.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aranżacja wnętrz

(2)

Aranżacja wnętrz - nowa strona:

Adres: